تبلیغات
زد بای - کتابخانه

امروز:

کتابخانه


طراحی و دکوراسیون داخلی خانه-۰۹۱۲۸۹۳۷۹۳۸

 

ما در طی شبانه روز در محیط های مختلفی قرار می گیریم که بستگی به کار و شرایط هر نفر قرار گرفتن در هر محیط از نظر زمانی متفاوت است.اما بی شک یکی از محیط های مشتریک که می توان گفت تقریبا همه در ان ساعاتی از شبانه روز را می گذارنند محیط خانه است.به همین جهت شاید طراحی داخلی خانه به دلیل مدت زمانی که قرار است در انجا باشیم از اهمیت بالایی برخوردار باشد.هر چقدر که محیط خانه شما دارای آرامش و راحتی بیشتری باشد قطعا شما نیز می توانید در مدت زمانی که در انجا قرار دارید هر چه بیشتر به استراحت و رفع خستگی های ناشی از کار روزانه بپردازید.

طراحی داخلی خانه

یک محیط امن همراه با یک دیزاین شیک و زیبا می تواند همان چیزی باشد که شاید همه آرزوی آنرا دارند.رد مبحث دکوراسیون داخلی خانه باید به جنبه بصری توجه بیشتری داشت.باید سعی شود تا با برخورداری از یک هارمونی منظم روحی تازه به تمام  فضای خانه منتقل کرد.همه چیز در رسیدن به یک طرح بی نظیر و مدرن می تواند تاثیر گذار باشد. از جمله نوع رنگ بندی دیوار ها و کف پوش ها و همچنین نحوه نور پردازی از مهمترین عوامل دخیل در این موضوع هستند. طراحی داخلی خونه شما می تواند  با الگو گرفتن از فرهنگ ایرانی و اسلامی همراه با تلفیقی از تکنولوژی روز و مدرن باشد.البته در این باره شما هستید که در واقع طرح و نظر خود را به ما می گویید. شما انچه که دقیقا در ذهن می پرورانید را به ما خواهید گفت و ما نیز مو به مو تمام انچه که می خواهید را برایتان پیاده سازی می کنیم.گروه آرک مایان با بهره گیری از افرادی مجرب می تواند به شما این تضمین را دهد که کاری بی نظیر و منحصر به فرد را به شما ارائه خواهد داد. در این باره پیشنهاد می کمنیم حتما یک بار با ما تماس بگیرید و یا به دفتر ما تشریف اورده و از نزدیک با آخرین نمونه کارهای انجام شده در این حوزه بیشتر آشنا شوید.در صورت تمایل می توانید همین الان با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۹۳۷۹۳۸ تماس گرفته و هماهنگی های لازم جهت مراجعه حضوری به دفتر شرکت آرک مایان را انجام دهید.

موضوعی که ممکن است برای هر ایرانی در مورد دکوراسیون داخلی خونه خود مطرح شود این است که علاوه بر استفاده از امکانات و دیزاین مدرن دوست دارد که ان چیدمان و اصالت ایرانی نیز در آن دیده شود.ما می توانیم طرح هایی کاملا مدرن و برگرفته از الگوهای غربی را برایتان پیاده سازی کنیم و یا طرح هایی تلفیقی با در نظر داشتن معماری و فرهنگ ایرانی  را برایتان خلق کنیم.

دکوراسیون داخلی خونه

آرک مایان با کادری حرفه ای و مجرب و با استفاده از آخرین نکات علمیس در مورد فنگ شویی و همچنین با استفاده از علم رنگ شناسی محیطی بسیار دل انگیز و مفرح را می تواند برای شما پدید آورد. شک نکنید که در طراحی داخلی خانه نوع چیدمان وسایل بسیار می تواند نقشی تایین کننده داشته باشد. شاید باورتان نشود اما با همین وسایلی هم که موجود دارید اگر بتوانید از یک چیدمان حرفه ای و خوب استفاده کنید می توانید به مقدار زیادی محیط خود را زیبا و حرفه ای نمایید.

در دکوراسیون داخلی خانه نوع رنگ بندی شاید حتی از نوع چیدمان هم بسیار با اهمیت تر باشد. اینکه رنگ دیوارها و کفپوش ها چه باشد می تواند مهمترین مساله در این زمینه باشد. معمولا ایرانی ها عادت کرده اند تا به صورت سنتی همیشه از رنگ  سفید یکدست برای تمام دیوارها استفاده کنند و این در حالیست که اگر کمی بروی علم رنگ ها شناخت داشتند می توانستند با ترکیبی از رنگ های دیگر همان محیط همیشگی خود را بسیار جذاب تر و زیباتر از قبل دیزاین نمایند.

جالب است بدانید نوع رنگ بندی که برای منزل خود انتخاب می کنید می تواند در بزرگ تر نشان دادن فضای منزل شما و یا بر عکس در کوچکتر نشان دادن ان فضا نقشی مهم و تاثیر گذار داشته باشد.

دکوراسیون داخلی خانه

یکی از مهمترین بخش های طراحی و دیزاین داخلی مربوط می شود به منازل .چرا که در این مکان معمولا ما بیشترین زمان خود را سپری می کنیم و می بایست در چیدمان و طراحی ان دقت لازم به عمل آید تا ساعاتی که در منزل هستیم احساس آرامش و رضایت مندی کامل داشته باشیم.طبعا در  طراحی داخلی خانه باید بیشتر به جنبه های بصری کار توجه کرد و سعی شود تا روحی تازه به تمام قسمت های آن بخشید.همه چیز در ایجاد یک طرح شیک و منحصر به فرد می تواند دخیل باشد از رنگ بندی دیوارها گرفته تا نوع و رنگ کفپوش ها.همچنین مبلمان به کار رفته در منزل و نور پردازی ان نیز از دیگر عوامل مهم در ایجاد فضایی دلنشین و آرامش بخش محسوب می شود.

از عوامل مهم دیگری که در هنگام طراحی داخلی خونه نمی توان به همین سادگی از کنار ان گذشت مساله نور پردازی محیط است. این امر آنقدر مهم است که اگر در آن دقت لازم به عمل نیاید می تواند  حتی زیباترین طراحی ها را نیز زی سوال برده و انجور که باید و شاید حق مطلب را ادا نکند.

 

طراحی داخلی خونه

طراحی داخلی خونه

دکوراسیون داخلی خانه

 طراحی داخلی خانه

 

 

 


طراحی داخلی کتابخانه

چهارشنبه 22 بهمن 1393 11:32 ق.ظ

طراحی داخلی کتابخانه

 

 

مبحث معماری داخلی این روزها بیشتر از قبل مورد توجه افراد قرار گرفته است .تحقیقات علمی در این زمینه نشان داده است که یک چیدمان صحیح و یک رنگ بندی اسناندارد چقدر می تواند به بالا بردن راندمان کاری و یا ایجاد آرامش در آن محیط کمک کند.در مورد طراحی داخلی کتابخانه با توجه به اینکه این محیط نیازمند ان است که نهایت ارامش و راحتی را به مراجعه کننده القا نماید تا در مدت زمانیکه یک کاربر مشغول به مطالعه است بتواند با تمرکز بالا و آرامشی درونی نسبت به این امر اقدام نماید.مجوعه از دانش و هنر که به عناصری همچون فرم و رنگ و بافت و… وابسته است معماری داخلی این محیط را شکل می دهد.

طراحی داخلی کتابخانه

در واقع علاوه بر بهبود زیبایی که یکی از مهمترین اهداف معماری داخلی است بالا بردن عملکرد فیزیکی و روانی محیط نیز جز مهمترین اهداف این علم به شمار می رود.نوع رنگ بندی و نوع چیدمان که برگرفته از آخرین علم روز فنگ شویی است می تواند محیطی همراه با آرامش و اطمینان را برای شما پدید آورد.گروه تخصصی آرک مایان با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در این زمنیه آماده ارائه هر گونه خدمات فنی و مهندسی است. در مورد مبحث دکوراسیون داخلی کتابخانه شما می توانید از ما آخرین و مدرن ترین طرح های موجود را بخواهید. ما برای شما محیطی را پدید خواهیم آورد که در آن نهایت آرامش را حس نمایید.

اگر بتوان محیط کتابخانه را طوری طراحی کرد که در ان از رنگ بندی مناسب و چیدمان صحیح استفاده شود در واقع می توان این امید را داشت که میزان مطالعه افراد نیز بالاتر رفته و همچنین کیفیت مطالعه انان نیز ارتقا خواهد یافت.شاید باورش سخت باشد اما دارا بودن محیطی آرامش بخش می تواند افراد را به مطالعه بیشتر نیز ترغیب کند.مثلا جالب است بدانید که به گفته روانشاسان اگر در محیطی که قرار است در ان مطالعه صورت گیرد از رنگ های خنثی بیشتر استفاده شود در واقع میزان تمرکز و یادگیری در ان بیشتر خواهد شد.از جمله رنگ های خنثی می توان رنگ سفید و یا کرم را مثال زد که اگر به درستی در محیط کتابخانه استفاده شود قطعا می توان محیطی دل انگیز و استاندارد را برای این امر پدید آورد.

دکوراسیون داخلی کتابخانه

در این رابطه اگر شما هم کتابخانه ای دارید و دوست دارید تاانرا با توجه به اخرین فن اوری های روز دنیا طراحی نمایید پیشنهاد می کنیم یک بار با تماس گرفته و از اخرنی طرح ها و پیشنهادات ما در این زمینه مطلع شوید. برای ارتباط سریع با ما می توانید همین التن با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۹۳۷۹۳۸ تماس گرفته و در جریان آخرین اطلاعات در این زمینه قرار گیرید.

 

 

طراحی داخلی کتابخانه

طراحی داخلی کتابخانه

طراحی داخلی کتابخانه

طراحی داخلی کتابخانه

 

 

 

 

 


دکوراسیون داخلی بیمارستان

چهارشنبه 22 بهمن 1393 11:31 ق.ظ

دکوراسیون داخلی بیمارستان

 

طراحی داخلی بیمارستان به عنوان محیطی که قرار است در آن  بیماران احتمالا چندین روز و یا حتی چندین ماه از عمر خود را درون آن بگذرانند یکی از مهمترین مباحث طراحی داخلی می باشد.محیط بیمارستان را می توان به چندین بخش مختلف تقسیم کرد. از لابی های انتظار گرفته و تا راهروها و اتاق های بستری عمومی تا بخش های اورژانسی و مراقبت های ویزه و اتاق های عمل.هر کدام از این بخش ها با توجه به نوع کاری که قرار است در ان صورت پذیرد می بایست چیدمان و طراحی شود.وجود چیدمانی صحیح و استفاده از رنگ هایی مناسب می تواند به بیماران و همراهان انها اطینان خاطر و ارامش بیشتری دهد,مخصوصا اینگه انان در این رایط بسیار نیازمند قوت قلب و حس آرامش هستند و حال اینکه می توان با یک طراحی دقیق حداقل بخشی از این آرامش و اطمینان را به انان هدیه داد.

طراحی داخلی بیمارستان

گروه تخصصی آرک ماسان با دارا بودن کادری مجرب و حرفه ای در این زمینه اماده ارائه هر گونه خدمات طراحی داخلی بیمارستان برای مراکز درمانی شما می باشد. ما با در نظر گرفتن آخرین تکنولوژی های روز دنیا و با بهره گیری از علوم مختلف روانشانسی سعی خواهیم کرد تا در نهایت محیطی دل انگیز و آرامش بخش را برای شما پدید آوریم.برای دریافت اطلاهعات بیشتر و تماس با مهندسین گروه آرک مایان می توانید همین الان با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۹۳۷۹۳۸ تماس گرفته و در این مورد اطلاعات لازم را دریافت نمایید.

باید دقت داشت دو هدف مهم از معماری داخلی دنبال می شود یکی زیبایی و شیک شدن محیط است و دیگری امکان سهولت در انجام کارها. حال محیط بیمارستان علاوه بر اینکه باید بسیار شیک و در عین حال آرامش بخش باشد باید به گونه ای طراحی شود تا کلیه کارهای مربوط به ان محیط در نهایت دقت و سرعت انجام شود. مثلا برای طراحی داخلی یک اتاق عمل باید تمام جوانب و شرایط کار را سنجید تا در حین عمل کارها با سرعت بالا و بدون هیچونه اشکالی انجام پذیرد.نوشته شده در : یکشنبه 3 اسفند 1393  توسط : مهران زلقی.    نظرات() .

How much does it cost to lengthen your legs?
دوشنبه 27 شهریور 1396 08:30 ق.ظ
Thanks for sharing your thoughts about کتابخانه. Regards
What is the Ilizarov method?
دوشنبه 16 مرداد 1396 04:16 ق.ظ
You really make it appear so easy with your presentation but I
in finding this matter to be actually one thing which
I feel I'd by no means understand. It kind of feels
too complex and very broad for me. I'm having a look
ahead for your subsequent submit, I will try to get the hang of it!
How much can you grow from stretching?
یکشنبه 15 مرداد 1396 04:13 ب.ظ
If some one needs expert view on the topic of running a
blog then i advise him/her to go to see this blog, Keep up the pleasant work.
leighnamm.jimdo.com
شنبه 24 تیر 1396 09:53 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and
was curious what all is required to get set up? I'm assuming having
a blog like yours would cost a pretty penny? I'm not very internet smart
so I'm not 100% certain. Any recommendations or advice would be greatly appreciated.
Cheers
foot pain from running
سه شنبه 6 تیر 1396 04:30 ب.ظ
Good day very nice blog!! Man .. Beautiful .. Wonderful ..
I will bookmark your blog and take the feeds additionally?
I am happy to search out so many useful info here within the put up, we need develop
extra strategies in this regard, thanks for sharing.
. . . . .
BHW
جمعه 25 فروردین 1396 07:21 ق.ظ
I'm gone to inform my little brother, that he should also visit this weblog on regular basis to take updated from newest news update.
manicure
سه شنبه 22 فروردین 1396 12:47 ق.ظ
This is a topic that's close to my heart... Thank you!
Exactly where are your contact details though?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر